Informacje o naszej firmie

Firma Cargo Truck Trading Sp. z o.o. została utworzona w 20.02.2007 roku przez 3 wspólników posiadających znaczne doświadczenie w branży pojazdów użytkowych. W 2008 roku firma przygotowała bazę w Stanowicach na ulicy Topolowej 4, na którą składa się plac o powierzchni 1 ha wraz z pomieszczeniami biurowymi i garażem, mieszczącym ciągnik siodłowy z naczepą. Duże doświadczenie w branży i rzetelność pozwoliły naszej firmie przetrwać okres kryzysu i rozwinąć się. Znaczna liczba zadowolonych klientów powraca do nas w celu nabycia kolejnych pojazdów. Obecnie wciąż zwiększamy naszą ofertę pojazdów użytkowych, która przekracza już 25 sztuk.

W 2008 roku właściciele postanowili rozszerzyć działalność firmy o transport towarowy. Działalność tą ukierunkowaliśmy przede wszystkim na transport ponadgabarytowy, uzupełniając go pojazdami standardowymi. Obecnie firma dysponuje 4 zestawami z naczepą platformą i 2 ze standardową naczepą typu "firana". Wszystkie pojazdy są nowoczesnymi jednostkami Euro 5 z cyfrowymi tachografami, dającymi gwarancję terminowego wykonania zleconych transportów.

Posiadając niezbędne środki techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoki poziom usług, zarówno w zakresie obsługi zakupu, jak i obsługi posprzedażnej.

Z nami dojedziesz do celu. Zapraszamy do współpracy

Budowa Hali - Dokumentacja

Załodzenia do projektu - [kliknij aby pobrac]
Mapa 1 - [kliknij aby pobrac]
Mapa 2 - [kliknij aby pobrac]
Kształty - [kliknij aby pobrac]

Skup samochodów

Tylko u nas skup samochodów i naczep za gotówke! Nie daj się zwindykować, jeżeli nie stać cię na wykup lub spłatę leasingu, zadzwoń lub naspisz do nas. Zrobimy to dla ciebie już dziś

Kontakt z nami

55-220 Oława
ul. Topolowa 4, Stanowice
tel. +48 071 723 45 60
e-mail: biuro@cargo-truck.pl